Křeslo Nr. 8
dřevo bukové, ohýbané, hnědě mořené, neznačeno, kolem 1870 - 1880, restaurovaný stav (Zí)
Tvar křesla odpovídá návrhu č. 8 firmy Thonet, jsou zde ale drobné odchylky. Jedná se tedy o některého kvalitního středoevropského výrobce ohýbaného nábytku té doby.
24.09.2016 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Křeslo Nr. 8
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |